1- خريداران محترم بايستي در زمان انتخاب کالا و ثبت سفارش دقت لازم را داشته باشند زيرا سفارشات دقيقا طبق درخواست ايشان و پس از تاييد آنها ارسال مي گردد، بديهي است پس از ارسال سفارش امكان تعويض يا برگشت كالا وجود نخواهد داشت.

2- برای تایید همه سفارش ها قبل از ارسال با خریدار تماس تلفنی گرفته می شود تا هیچگونه ابهامی درباره کیفیت کالای سفارش داده شده باقی نماند همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوالی درباره شرایط ارسال، پرداخت وجه و مشخصات کالای سفارش داده شده با شماره 09104912699 تماس بگیرید.

3- تمامی محصولات قبل از ارسال توسط همکاران ما تست شده و ارسال می گردند با این حال خریداران بعد از تحویل گرفتن کالای خود در اولین فرصت کالای خود را از نظر سلامت فیزیکی چک کرده و در صورت مشاهده هرگونه ایرادی با شماره های بخش پشتیبانی فروشگاه اینترنتی آلبالو تماس گرفته تا نسبت به تعویض آن اقدام کنیم.

4- تمام محصولات دارای 7 روز مهلت تست و تعویض می باشند و خریدار می تواند در صورت مشاهده هرگونه ایرادی در این مدت با ما تماس گرفته تا پس از انجام هماهنگی های لازم فروشگاه اینترنتی آلبالو با هزینه خود کالای معیوب را تعویض کند.

  • بازشدن گوشی، صدمات فیزیکی، شکستگی، سقوط از ارتفاع ضمانت 7 روزه کالا را باطل می کند.