گوشی کلون گوشی طرح کلون سایت شرکت کلون گوشی کلون ایفون کلون سامسونگ کلون هنگ کنک طرح کره ای فروشگاه اینترنتی آلبالو عرضه کننده انواع گوشی طرح اصلی با ۷ روز مهلت تست و تعویض و یک سال خدمات پس از فروش

دروغی به اسم گوشی کلون

مراقب جیبتان باشید، شرکتی به اسم کلون وجود ندارد

 

سلام

خریداران گوشی طرح در تماس هایی که با ما به عنوان یکی از فروشندگان گوشی طرح می گیرند بارها درباره شرکت سازنده گوشی ها سوال می کنند و در اکثر موارد تاکید خاصی روی کلمات کلون و ساخت شرکت کلون دارند. همین امر باعث شد تا توضیح کوتاهی درباره گوشی طرح ساخت شرکت کلون بدهیم.

کلمه کلون (CLONE) یعنی شبیه سازی شده که در فارسی با اصطلاحاتی نظیر فول کپی ، طرح اصلی و های کپی برابر و مترادف است. تا اینجا هیچ مشکلی در استفاده از این کلمه برای معرفی و فروش گوشی طرح وجود ندارد ولی مشکل از جایی شروع می شود که بعضی از سایت ها و فروشنده ها با کلمه ساخت شرکت کلون مشتری را فریب داده و گوشی خود را می فروشند. جالب اینکه سایت هایی که ادعای فروش گوشی کلون یا نمایندگی انحصاری شرکت کلون را دارند به غیر از تبلیغ دروغ هیچ گونه سند و مدرکی را در اختیار مشتریان قرار نمی دهند.

نکته ای که در مورد فروشندگان اینترنتی گوشی کلون جلب توجه می کند، نداشتن مجوزهای لازم برای فعالیت قانونی یک فروشگاه اینترنتی معتبر ( نماد اعتماد الکترونیک ، مجوز ستاد ساماندهی سایت ها و … ) است. اکثر این سایت حتی آدرس کامل و یا شماره تماس ثابت را در سایت خود درج نکردند.

خریدار گرامی لطفا قبل از هر خریدی نسبت به صحت اطلاعات درج شده در سایت های فروشگاهی تحقیق کنید.

فروشگاهی که هیچ مجوزی برای فعالیت نداشته و شما آدرس و شماره تماس معتبری از آن ندارید، چطور ممکن است اطلاعات واقعی محصولی را که می فروشد در اختیار شما قرار دهد و شرایط گارانتی و باقی تعهدات را اجرا کند؟

هیچ کدام از فروشگاه هایی که ادعای فروش گوشی طرح ساخت کلون و یا نمایندگی انحصاری شرکت کلون را دارند حتی قادر با اثبات وجود شرکتی تحت عنوان کلون نیستند. کافیست امتحان کنید تا ببینید حتی نماینده انحصاری شرکت کلون مدرکی برای اثبات نمایندگی و یا وجود شرکت کلون ندارد.