دانلود درایور پرینتر HP p1102

دانلود درایور پرینتر HP p1102 – قیمت پرینتر – کارتریج – کارتریج – شارژ کارتریج – پرینتر HP p1102 محصول جدید شرکت HP ، پرینتری با کیفیت و قابلیت مناسب است که به نوعی جایگزین پرینتر موفق Hp p1005 می باشد. پرینتر HP p1102 با کیفیت خوب و سرعت نسبتا بالای چاپ و همچین قابلیت استفاده در شبکه محلی انتخابی خوب برای استفاده های اداری و شرکتی می باشد. پرینتر HP p1102 دارای دو سینی کاغذ می باشد و سینی اصلی کاغذ این پرینتر ظرفیت ۱۵۰ برگ را داشته و سینی دوم نیز می تواند ۱۰ برگ کاغذ را در ابعاد کوچکتر در خود جای دهد. این پرینتر توانایی چاپ ۱۸ صفحه در دقیقه را با رزولوشن ۱۲۰۰Dpi دارد. با باز کاردن کاور بالایی پرینتر HP p1102 به راحتی می توان به کارتریج این پرینتر دسترسی داشت. بصورت کلی می توان گفت که پرینتر Hp p1102 با کیفیت چاپ خوب و فضای کمی که اشغال می کند پرینتر مناسبی برای استفاده اداری و شرکتی می باشد ولی نسبت به سایر پرینتر های هم رده هزینه نگهداری بالاتری داشته و کارتریج این پرینتر نسبتا گران می باشد.

دانلود درایور پرینتر HP p1102

 

دانلود درایور پرینتر HP p1102

پرینتر HP p1102 محصول جدید شرکت HP ، پرینتری با کیفیت و قابلیت مناسب است که به نوعی جایگزین پرینتر موفق Hp p1005 می باشد. پرینتر HP p1102 با کیفیت خوب و سرعت نسبتا بالای چاپ و  همچین قابلیت استفاده در شبکه محلی انتخابی خوب برای استفاده های اداری و شرکتی می باشد.

پرینتر HP p1102 دارای دو سینی کاغذ می باشد و سینی اصلی کاغذ این پرینتر  ظرفیت ۱۵۰ برگ را داشته و سینی دوم نیز می تواند ۱۰ برگ کاغذ را در ابعاد کوچکتر در خود جای دهد.

این پرینتر توانایی چاپ ۱۸ صفحه  در دقیقه را با رزولوشن ۱۲۰۰Dpi دارد. با باز کاردن کاور بالایی پرینتر HP p1102 به راحتی می توان به کارتریج این پرینتر دسترسی داشت. بصورت کلی می توان گفت که پرینتر Hp p1102 با کیفیت چاپ خوب و فضای کمی که اشغال می کند پرینتر مناسبی برای استفاده اداری و شرکتی می باشد ولی نسبت به سایر پرینتر های هم رده هزینه نگهداری بالاتری داشته و کارتریج این پرینتر نسبتا گران می باشد.

پرینتر hp p1102 در ویندوز های XP، Vista، ۷ و OS X 10.4 و لینوکس قابل نصب و استفاده می باشد.

 

دانلود درایور پرینتر HP p1102

حجم: ۱۴۲MB

مشخصات پرینتر HP p1102

 ابعاد ۳۴۹x238x196 میلی‌متر
 وزن ۵٫۲KG
 نوع چاپ چاپ لیزری تک رنگ
 کاربرد تک کاره
 سایز چاپ A4
 نوع کاغذ قابل استفاده Paper (laser, plain, photo, rough, vellum), envelopes, labels, cardstock,transparencies, postcards
 سایز کاغذ قابل استفاده A4, A5, A6, C5, DL, B5, B5, کارت پستال,پاکت نامه
 ظرفیت سینی کاغذ ۱۵۰ برگ
 سرعت چاپ ۱۸ صفحه در دقیقه
 رزولوشن چاپ ۶۰۰*۶۰۰ dpi
 حافظه پرینتر ۲MB
 CPU ۲۶۶MHz
 چاپ دورو بصورت دستی
 کپی ندارد
 فکس ندارد
 کارتریج ۸۵A
 تعداد پرینت کارتریج ۱۵۰۰ برگ
 پورت USB USB 2.0
 WI-FI ندارد
 NFC ندارد