گوشی طرح اصلی چیست – فروشگاه اینترنتی آلبالو

گوشی طرح اصلی چیست

 

گوشی طرح اصلی

گوشی طرح اصلی

 

گوشی طرح اصلی نمونه کپی شده از نسخۀ اصلی گوشی ساخته شده توسط یک برند معتبر می باشد که اکثرا توسط شرکت‌های چینی طراحی و تولید می شود و از نظر ظاهری، گوشی طرح اصلی با گوشی اصلی که از روی آن کپی شده یکسان است ولی از نظر قطعات و نرم افزار با گوشی اصلی تفاوت دارد.
در حال حاضر اکثر گوشی های طرح اصلی از سیستم عامل اندروید که یک سیستم عامل رایگان و متن باز می باشد استفاده می کنند. در عمل می توان گفت که گوشی طرح اصلی، یک گوشی هوشمند و با سیستم عاملی اندروید می باشند که توانایی برآورده کردن نیازهای کاربران از یک گوشی هوشمند اندروید را دارند.
بطور خلاصه گوشی طرح اصلی، گوشی ارزان قیمت، هوشمند و کپی گوشی اصلی می باشد که در چین تولید می شود البته باید به این مطلب باید اشاره کرد که اپل، سامسونگ، سونی و… در چین تولید و مونتاژ می شوند.
در مورد طراحی و ساخت گوشی در چین می توان از سازندگان معتبری مانند شیائومی، هوآوی، وان پلاس و اوپو نام کرد که کمابیش با محصولاتشان آشنا هستیم.
نمونه های موفقی مثل Huawei Ascend G7 – Xiaomi Redmi 1S-Vivo XShot -Vivo Xplay 3S – Xiaomi Redmi Note – UMi Zero . گوشی هایی که از نظر کیفیت ساخت و کارایی و قیمت از بهترین های موجود در بازار هستند ولی متاسفانه به دلیل نابسامانی بازار ایران تا چند برابر قیمت اعلام شده توسط سازنده بفروش می رسند.
البته میزان رضایت شما بعد از خرید گوشی طرح اصلی کاملاً بستگی به انتظار و توقع شما از گوشی طرح اصلی دارد. اگر فکر می‌کنید با خرید یک گوشی طرح اصلی ، یک گوشی در حد گوشی اصلی و بدون کوچک ترین تفاوت سخت افزاری و نرم‌افزاری دریافت می‌کنید، بعد از خرید راضی نخواهید بود. اما اگر واقعیت گوشی طرح اصل را درک کنید و در حد قیمت آن، از آن انتظار داشته باشید کاملاً رضایت خواهید داشت و حتی ممکن است چندین بار مدل های مختلف گوشی طرح اصلی را انتخاب کنید.

 

فروشگاه اینترنتی آلبالو عرضه کننده انواع گوشی طرح اصلی

گوشی طرح اصلی چیست  گوشی طرح  گوشی طرح اصلی چیست   گوشی چینی   گوشی چینی  گوشی طرح اندروید   گوشی طرح اندروید  ایفون طرح اصلی  ایفون چینی   ایفون کپی  گوشی کپی  گوشی کپی اندروید  ایفون اندروید گوشی طرح اصلی چیست گوشی طرح اصلی چیست

error: Content is protected !!