راهنمای خرید گوشی طرح اصلی – فروشگاه اینترنتی آلبالو

راهنمای خرید گوشی طرح اصلی

گوشی طرح اصلی یا به زبان عامیانه تر گوشی چینی دسته ای از گوشی های ساخت کشور چین هستند که مانند بسیاری از دیگر محصولات ساخت چین از قیمت پایین و فروش بالایی برخوردار هستند. یکی از بارزترین مشخصات گوشی های طرح اصلی امکانات بالای گوشی به نسبت قیمت آن است که اصلی ترین علت فروش بالای این گوشی هاست. گوشی هایی با برندهای شیائومی ، لنوو ، هواوی ، پیرگاردین و … از این سری گوشی های ارزان قیمت ساخت چین هستند که علاوه بر قیمت پایین و امکانات بالا در چین طراحی و تولید می شوند.

البته توجه داشته باشید که در حال حاضر تقریبا تمام گوشی های موجود در بازار به نحوی در چین تولید و مونتاژ می شوند و تنها درج کلمه تولید چین دلیلی بر بی کیفیت بودن آن نیست. بعنوان مثال محصولات شرکت اپل همگی در چین مونتاژ و تولید می شوند.

 

گوشی طرح اصلی

 

تفاوت گوشی های طرح اصل با گوشی هایی نظیر لنوو که همگی در یک کارخانه و با یک کیفیت ثابت تولید می شوند در تنوع سازنده و کیفیت آن می باشد و همین امر باعث سودجویی بسیاری از فروشندگان این نوع از گوشی ها شده است. از آن جایی که خود ما نیز از فروشندگان گوشی طرح اصل هستیم و روزانه با سوالات بسیاری در مورد کیفیت و طول عمر گوشی ها مواجه می شویم تصمیم گرفتیم بصورت یک جا و بی طرفانه تمام سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید این سری محصولات با آن مواجه شوید را پاسخ دهیم.

 

1- خرید از فروشندگان معتبر

به هیچ وجه از فروشندگانی که آدرس ، شماره تماس و یا فاکتور در اختیار شما نمی گذارند خرید نکنید.

2- مشخصات واقعی گوشی طرح اصل

مشخصات درج شده در روی گوشی های طرح اصلی و منو دستگاه هیچ گونه تفاوتی با گوشی ای که از روی آن کپی برداری شده اند ندارند و تنها در صورت استفاده از برنامه هایی مانند CPU Z می توانید به مشخصات واقعی گوشی طرح اصلی که خریداری می کنید دسترسی داشته باشید و همین امر باعث عنوان کردن مشخصات غیرواقعی و امکانات بسیار بالا توسط بعضی از فروشندگان سودجو می شود.

بصورت خلاصه تمام گوشی های طرح اصل در بهترین حالت ممکن 60 درصد کارآیی گوشی اصلی را داشته و تنها از نظر ظاهری مشابه گوشی اورجینال هستند.

 

3- طول عمر گوشی طرح اصلی

بعلت سخت افزار متفاوتی که در ساخت این گوشی ها بکار رفته بصورت میانگین می توان طول عمری برابر 70 درصد طول عمر گوشی اورجینال برای گوشی های طرح اصلی قائل شد.

4- باتری گوشی طرح

دراکثر این گوشی ها باتری های با حداکثر ظرفیت 2500 میلی آمپر استفاده شده و این باتری ها در صورت استفاده معقولانه می توانند تا یک روز کامل گوشی را روشن نگهدارند.

 

5- خرابی هنگام تحویل گرفتن

همانطور که گفتیم گوشی های طرح اصل در کارخانه های مختلف و با کیفیت های مختلفی تولید می شوند و مثل بسیاری از محصولات دیگر در بعضی از موارد ایراداتی دارند. ما در فروشگاه اینترنتی آلبالو تمام سفارشات را قبل از ارسال برای مشتری تست و بررسی می کنیم تا محصولی سالم و بدون ایراد به دست شما برسد. البته در تمام خریدها شما یک مهلت 7 روزه برای تست گوشی طرح اصل دارید تا در صورت مشاهده هرگونه ایرادی ما آن را برای شما تعویض کنیم.

 

6- تفاوت قیمت گوشی طرح اصل در بین فروشندگان مختلف

تنها دو دلیل برای تفاوت قیمت بین فروشندگان مختلف این محصولات وجود دارد:

  • – کیفیت

– میزان سود فروشنده

 

7- چرا از فروشگاه اینترنتی آلبالو خرید کنید

  • *  ارائه مشخصات کامل گوشی
  • *  ارائه 7 روز مهلت تست و تعویض برای تمام گوشی ها
  • *  یکسال خدمات پس از فروش
  • *  انتخاب و عرضه بهترین گوشی طرح اصل موجود در بازار
  • *  تضمین بهترین و پایین ترین قیمت برای بهترین محصولات موجود در بازار
  • *  پاسخگویی 7 روز هفته

 

 

error: Content is protected !!