رام هواوی Y6

رام هواوی Y6

رام هواوی Y6

 

رام هواوی Y6

 

 

build numberمدلنسخه اندرویدمنطقهدانلود
C900B130SCL-U31اندروید ۵٫۱٫۱آسیا
 C185B140SCL-U31اندروید ۵٫۱٫۱خاورمیانه
C00B128RIO-AL00اندروید ۵٫۱٫۱هند
 C432B150 SCL-L21اندروید ۵٫۱٫۱اروپا

 

قبل از نصب رام نکات زیر را در نظر داشته باشید:

* از تمام اطلاعات مهم موجود در گوشی ( فیلم ، موسیقی ، عکس و … ) پشتیبان تهیه کنید. برای پشتیبان گیری از مخاطبین و پیامک ها می توانید از برنامه Super Backup استفاده کنید.

* باتری گوشی حداقل ۵۰ درصد شارژ داشته باشد.

فایل رام دانلود شده در کامپیوتر را با استفاده از یکی از برنامه های WINZIP یا WINRAR اکسترکت کرده و پوشه DLOAD را که حاوی فایل UPDATE.APP می باشد را به SD CARD گوشی انتقال دهید.

گوشی را روشن کرده و از قسمت تنظیمات گوشی Updates را انتخاب کنید. در صفحه بازشده با انتخاب گزینه های MENU و LOCAL UPDATE فایل رام را انتخاب و نصب کنید.

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

آموزش نصب رام در گوشی های هواوی

دانلود رام هواوی

فروشگاه اینترنتی آلبالو توجه داشته باشید تمام رام ها و فایل های فلش موجود در سایت تست شده و بدون هیچ مشکلی هستند در صورت نیاز جهت دریافت راهتمایی برای نصب رام گوشی هواوی وای ۶ با شماره های ما تماس بگیرید در زمان نصب رام گوشی hUAWEI Y6  دقت کامل را داشته باشید زیرا فروشگاه اینترنتی البالو هیچ گونه مسئولیتی در قبال نصب نادرست رام در گوشی HUAWEI و صدمات ناشی از آن را به عهده ندارد. فایل فلش هواوی وای ۶ در غیر اینصورت زیرا فروشگاه اینترنتی البالو هیچ گونه مسئولیتی در قبال نصب نادرست رام در گوشی HUAWEI و صدمات ناشی از آن را به عهده ندارد. فایل فلش هواوی وای ۶ تمام رام های موجود در سایت از منابع معتبر تهیه شده اند.

error: Content is protected !!