رام هواوی Y625

رام هواوی Y625

رام هواوی Y625

 

رام هواوی Y625

 

 

build numberمدلنسخه اندرویدمنطقهدانلود
C328B105U32اندروید ۴٫۴٫۲اروپا
C328B108U32اندروید ۴٫۴٫۲اروپا
C567B108U32اندروید ۴٫۴٫۲اروپا
C328B104U32اندروید ۴٫۴٫۲اروپا

 

قبل از نصب رام نکات زیر را در نظر داشته باشید:

* از تمام اطلاعات مهم موجود در گوشی ( فیلم ، موسیقی ، عکس و … ) پشتیبان تهیه کنید. برای پشتیبان گیری از مخاطبین و پیامک ها می توانید از برنامه Super Backup استفاده کنید.

* باتری گوشی حداقل ۵۰ درصد شارژ داشته باشد.

فایل رام دانلود شده در کامپیوتر را با استفاده از یکی از برنامه های WINZIP یا WINRAR اکسترکت کرده و پوشه DLOAD را که حاوی فایل UPDATE.APP می باشد را به SD CARD گوشی انتقال دهید.

گوشی را روشن کرده و از قسمت تنظیمات گوشی Updates را انتخاب کنید. در صفحه بازشده با انتخاب گزینه های MENU و LOCAL UPDATE فایل رام را انتخاب و نصب کنید.

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

آموزش نصب رام در گوشی های هواوی

دانلود رام هواوی

فروشگاه اینترنتی آلبالو دانلود رام گوشی هواوی وای ۶۲۵ توجه داشته باشید تمام رام های موجود در سایت تست شده و از منابع کاملا معتبر می باشند لطفا در نصب رام در گوشی هواوی Y25 نهایت دقت را داشته باشید زیرا فروشگاه اینترنتی البالو هیچ گونه مسئولیتی در قبال نصب نادرست رام و صدمات ناشی از آن را به عهده ندارد در صورت نیاز جهت دریافت راهنمایی برای نصب رام هواوی Y625 با شماره های ما تماس بگیرید دانلود فایل فلش هواوی Y625 فایل فلش HUAWEI Y625 دانلود آپدیت Y625 توجه داشته باشید در زمان دانلود فایل های رام ایمیل معتبر وارد کتید و در صورتی که سوالی درباره نحوه فلش گوشی هواوی Y625 دارید ابتدا آموزش های موجود در سایت را مطالعه بفرمایید.

error: Content is protected !!